Články

Vytvoriť Článok

Nestihli ste dovolenku v lete? Naplánujte ju na jeseň. V apartmánoch Aquasleep Vás čakáme počas celého roka.

Pre monhých ľudí dovolenka sa spája s dvoma, či troma letnými mesiacmi. Ale prečo by ste nevyužili oddych aj počas jesene? Dovolenka v tomto ročnom období už padá mimo sezóny, takže vás zvyčajne čaká väčší kľud. Kúpaliská a hotely nie sú preplnené turistami, vyhnete sa davom ľudí a môžete si užívať pokojnú dovolenku.

Vytvoriť Článok

Už sme vám prezradili, že od ubytovania Aquasleep sa nachádza iba 120 m od termálne kúpalisko Thermal Corvinus. A čo všetko vám ponúka? Čítajte ďalej!
Thermal Corvinus vás čaká celoročne so širokou škálou foriem oddychu a zábavy. Každá veková kategória, mladí, seniori, deti aj športovo orientovaní tu nájdu to, čo hľadajú.

Hľadáte miesto na relax?

<em>Upraviť Článok</em> Výhody apartmánov Aquasleep

Minule sme Vám dali tipy na to, prečo a ako si vybrať apartmán. Teraz by sme Vám predstavili naše apartmány, aby ste videli, čo všetko vám ponúkame a prečo sme ideálnou voľbou pri hľadaní ubytovania v meste Veľký Meder.

Poloha

Moderne zariadený apartmán Aquasleep, Aquasleep II a Földes sa nachádzajú v tichej štvrti mesta Veľký Meder, iba 120 m od termálneho kúpaliska. Takže príjemné osvieženie v bazénoch je iba na krok. V blízkom okolí nájdete aj obchody a reštaurácie.

Cena

<em>Upraviť Článok</em> Čo zabaliť na dovolenku?

Predstavme si, že príjemné strarosti už máte za sebou, vybrali ste dovolenku. Teraz nasleduje praktická časť, zabaliť kufor. Dáme vám pár tipov, čo všetko a ako zbaliť.

PÍŠTE ZOZNAM

Napíšte si zoznam všetkých vecí, ktoré si chcete zobrať so sebou.

6 VECÍ, NA KTORÉ NESMIETE ZABUDNÚŤ

<em>Upraviť Článok</em> 5 tipov ako si vybrať apartmán

Ubytovanie na dovolenke je dôležitým faktorom, pretože môže celý zážitok umocniť, alebo všetko pokaziť. Nájsť ubytovanie v dnešnej dobe je ľahké, ale nájsť naozaj dobré a kvalitné ubytovanie už vyžaduje určitý čas. Minule sme vám prezradili, prečo si vybrať apartmán ako ubytovacie zariadenie na dovolenke. Hoci každý z nás má iné preferencie, teraz vám skúsime dávať tipy na to, ako nájsť ten správny apartmán.

Vytvoriť Článok

Už máte destináciu dovolenky a našli ste aj ubytovanie. Ani mesto Veľký Meder, ani ubytovanie Aquasleep vás určite neklame. Dnes vám stručne predstavíme, čo všetko sa dá pozrieť v okolí Veľkého Medera.

<em>Upraviť Článok</em> Prečo apartmán?

Počas plánovania dovolenky je dôležitou otázkou typ ubytovania. Keď už máte vytýčenú destináciu, nasleduje hľadanie vhodného ubytovania. Niektorí radšej zvolia hotel, iní uprednostňujú apartmány. Obidva typy ubytovania majú svoje výhody aj nevýhody.

<em>Upraviť Článok</em> Zoznámte sa s mestom Veľký Meder

Ak už máte vytýčený cieľ vašej dovolenky a rozhodli ste sa o mesto Veľký Meder, tak by sme Vám to v krátkosti predstavili. Čakajú na vás rôzne pozoruhodnosti, pamiatky, osviežujúca termálna voda a samozrejme rôzne zábavné a kultúrne programy.

Veľký Meder je mesto na Žitnom ostrove s bohatou históriou. Presné údaje o jeho vzniku nepoznáme, ale vieme, že ako usadlosť už existoval v čase príchodu Maďarov. V roku 1466  obec dostal od kráľa Mateja výsadnú listinu, s ktorou ho povýšil na mesto s právom usporiadať každoročne tri jarmoky.

<em>Upraviť Článok</em> Keď leto, tak dovolenka

Príchodom leta stále viac uvažujeme nad tým, kde by sme strávili aspoň niekoľko dní bez povinností. Listujeme katalógy, surfujeme na internete, aby sme našli naše vysnívané destinácie. Niektorí preferujú zahraničie, more a veľkomestá, iní radšej zvolia cestovanie v tuzemsku.